Auris Media Group

VIDEO MARKETING

Film oddziałuje na nasze emocje tak silnie jak żadna inna forma komunikacji reklamowej. Za jego pomocą możesz budować świadomość marki, relacje z klientami, zwiększać sprzedaż i przede wszystkim odróżniać się od konkurencji.

CELE, WYZWANIA, IDEE…

CO OBIECUJEMY?

Na początek opowiedz nam o swoich potrzebach. Wysłuchamy ich z uwagą. I na tej podstawie przygotujemy propozycję, która tę potrzebę spełni. To nasza obietnica.

PREPRODUKCJA, PRODUKCJA, POSTPRODUKCJA…

CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w produkcji spotów reklamowych, filmów promocyjnych, animacji komputerowych, programów telewizyjnych i teledysków. Zapewniamy obsługę full-service: od przygotowania szkicu scenariusza i storyboardów, poprzez realizację zdjęć, zaawansowane techniki montażowe, animację komputerową, aż po udźwiękowienie i emisję.

DOŚWIADCZENIE, WIZJA, KREATYWNOŚĆ…

JAK DŁUGO DZIAŁAMY?

Działamy na rynku medialnym od 17 lat, a od 2009 roku tworzymy markę Auris Media Group. Nasze spoty reklamowe emitowane były na antenach największych stacji telewizyjnych w kraju: TVN, Polsat, TVP 1, TVP 2, TV4, TVP Info, TVN Meteo, TVN Style. Choć od jakiegoś czasu specjalizujemy się w tworzeniu materiałów filmowych i multimediów do internetu.

ZROZUMIENIE, PARTNERSTWO, AMBICJA…

DLA KOGO PRACUJEMY?

Naszymi klientami są firmy i instytucje, które szukają niecodziennych sposobów komunikacji multimedialnej. Pracujemy blisko z klientem, aby zapewnić szczegółową analizę jego potrzeb. Tylko w ten sposób możemy przygotować i zrealizować projekt, który spełni Wasze oczekiwania. Dla nas nie ma projektów zbyt małych, zbyt dużych, zbyt ambitnych. Zawsze dostosowujemy się do realiów rynku i do możliwości finansowych klienta.

WIEDZA, ZAANGAŻOWANIE, PROFESJONALIZM…

Z KIM BĘDZIECIE PRACOWAĆ?

Nasz zespół to absolwenci szkół filmowych w Łodzi, Warszawie i Gdyni. Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć niemałe portfolio autorskich projektów filmowych, które realizujemy w przerwach od komercyjnych zleceń. Bo naprawdę kochamy to co robimy. I dla klientów. I dla siebie.